O SPOLEČNOSTI

Společnost MINIB je ryze českou společností, která patří k předním výrobcům konvektorů v České republice. V současné době exportuje své výrobky do třiceti zemí Evropy, Asie, Austrálie i Ameriky. Od roku 1999 systematicky inovuje výrobní technologie a výrobky, investuje nemalé prostředky do vlastního vývoje a konstrukce s cílem nabídnout zákazníkům vyspělá technická a estetická řešeni. MINIB je ekonomicky stabilní společností vykazující dlouhodobě pozitivní hospodářské výsledky. To ji umožňuje investovat prostředky do výzkumu, vývoje, technického zařízeni a především pracovníků, aby zajistila dlouhodobý úspěšný rozvoj společnosti.

O VÝROBĚ

Vlastní výrobní areál se nachází v Býkvi u Mělníka a je výborně dopravně dostupný. Je vybaven nejmodernější výrobní technikou. Většina výrobních operací je realizována na CNC strojích, což umožňuje uspokojovat i ta nejsložitější přání náročných zákazníků. Na základě individuálních přání zákazníků dokáže zhotovit i nejrůznější atypické výrobky k uspokojení jejich specifických potřeb. Veškeré produkty vyrábí pouze z vysokojakostních materiálů s dlouholetou životností a díky tomu poskytuje desetiletou záruku na výměníky tepla a nerezové vany konvektorů.

MINIB je držitelem certifikátu ISO 9001:2009 a mnoha užitných vzorů a patentů. Kompletní sortiment testuje v nezávisle, akreditované zkušební komoře, podle evropské normy EN 442-2, což umožňuje garantovat deklarované topné a chladící výkony.

CERTIFIKACE

Naše společnost je již od roku 2007 držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001 pro obor činnosti navrhování, vývoj, výroba a prodej topných a dochlazovacích těles. Všechny naše konvektory jsou certifikovány Strojírenským zkušebním ústavem v Brně. Kompletní sortiment testuje v nezávisle, akreditované zkušební komoře, podle evropské normy EN 442-2, což umožňuje garantovat deklarované topné a chladící výkony. Naše společnost je také držitelem mnoha užitných vzorů a patentů. Certifikáty jsou k náhledu ZDE.

Výroba Minib

výroba

Certifikát TÜV

TUV

Výrobní hala Minib

hala

Výběr jazyka