21.11.2019

Nové nástěnné a samostojné konvektory MINIB

Topná tělesa MINIB vynikají vysoce efektivním provozem. Při minimálních nákladech na vytápění a nárocích na prostor dosahují maximálního tepelného komfortu díky přirozené cirkulaci vzduchu. Firma nyní uvádí na trh dvě novinky – nástěnné a samostojné konvektory z oceli a unikátní způsob chlazení, tzv. chladící trámce.

25.10.2019

Prezentace ve Stockholmu - KONCEPT

Prezentace pro Architektonické studio KONCEPT ve STOCKHOLMU které nás oslovilo k představení našich produktů. Firmu reprezentoval Pavel Mach a Vladimír Kokta. Děkujeme! KONCEPT je architektonické studio - architekti, kteří komunikují značky prostřednictvím architektury a designu s jedinečnými interiéry, domy a městským prostředím.

03.09.2019

Veletrh dodavatelů MARO 6.9.2019 Pardubice

Dne 6.9.2019 se uskutečnil 6. ročník Veletrhu dodavatelů MARO. Více než 90 vystavovatelů z oboru topení,instalace, koupelnové a sanitární vybavení, inženýrské sítě představilo své produkty, novinky v areálu společnosti MARO v Pardubicích. Samozřejmě mezi vystavovateli nemohl chybět ani MINIB.

07.06.2019

MINIB na veletrhu AquaTherm KYIV 2019

Naše společnost MINIB a.s. se již 2. rok zúčastnila veletrhu Aqua-Therm Kyiv ve dne 14-17.5.2019. 21. ročník mezinárodní výstavy v Kyiv byl zaměřen na energeticky účinné vytápění, větrání, klimatizace, dodávky a úpravy vody a obnovitelné energie. Expozice MINIB a.s. se těšila velké pozornosti odborné veřejnosti (montážníci, obchodnici, projektanty, zástupci stavebních firem a developerských spol., soukromé investory, konkurenty). O naše konvektory byl velký zájem, což ukazuje, že MINIB má na tomto trhu dlouhou minulost a rozhodně i budoucnost.

06.06.2019

MINIB ve spolupráci se vzdělávacím portálem KOORDINUJ.CZ

Projekt Koordinuj.cz je tak trochu jiný stavební web. Je postaven na jednoduchém předání informací pro uživatele napříč spektrem všech účastníků výstavby či provozu staveb. Je to informační projekt, který řeší jednotlivé stavební procesy od přípravy stavby až po její demolici. MINIB je hrdým partnerem a investorem portálu KOORDINUJ.CZ

15.05.2019

MINIB na maďarském trhu

MINIB jako přední výrobce konvektorů v Evropě, má tržní podíl i na maďarském trhu a samozřejmě nechyběl ani největším HVAC veletrhu HUNGAROTHERM v maďarském Budapešti.

07.05.2019

Veletrh - Ptáček velkoobchod, a.s.

MINIB jako každý rok, nechyběl ani na veletrhu společnosti PTÁČEK, který 2. - 4. 4. 2019 na Brněnského výstavišti opět uspořádal oblíbený, letos již sedmý ročník veletrhu se zaměřením topení - plyn - voda - sanita - koupelny - inženýrské sítě - alternativní zdroje.

29.04.2019

MINIB na veletrhu ISH Frankfurt 2019

Podívejte se na videoreportáž z veletrhu ISH Frankfurt 2019, kde jsme kromě našich stávajících konvektorů představili také naše novinky, řadu speciálních konvektorů a také naše inovované konvektory s vyššími výkony.

18.04.2019

MINIB na veletrzích Q1/19

Podívejte se na kterých veletrzích jsme se zúčastnili v prvním kvartálu roku 2019. Náš stánek nechyběl na žádném významném veletrhu v oboru HVAC.

18.04.2019

Veletrh - AquaTherm Tashkent

Naše společnost MINIB a.s. se již 2. rok zúčastnila veletrhu Aqua-Therm Tashkent, 27.2.-.1.3. 2019, kde jsme představovali naše konvektory na topení, ale i na chlazení, které jsou v dnešní době v Uzbekistánu hodně poptávané. Cílem bylo rozšířit a navázat spolupráci s developerskými společnostmi, architekty, projektanty a víc přiblížit výhody konvektorů uživatelům. Náš stánek navštívili mimo developerů, projektantů a architektů velkých investičních firem i představitelé obchodní rady ČR z velvyslanectví, premiér Uzbekistánu a primátor Taškentu. Na základě schůzek s našimi stávajícími i novými zákazníky se potvrdilo, že konvektory MINIB v Uzbekistánu mají budoucnost.

18.04.2019

Veletrh - AquaTherm MOSKVA

Od roku 2015 se naše společnost MINIB pravidelně zúčastňuje veletrhu Aqua-Therm Moskva, který v roce 2019 proběhl 12-15 února. Výhody konvektorů MINIB na ruském trhu již není potřeba představovat, jelikož MINIB v Rusku působí již léta, ale veletrhy jsou vždy dobrou příležitostí k představení novinek a inovací, navázání a oživení spolupráce s architekty a projektanty. Na schůzkách se také jednalo o nových předpisech v Rusku ohledně trhu topení a chlazení. Navázali jsme spolupráci se zákazníky z různých měst Ruska, od Novosibirska do Krasnodaru.

18.04.2019

Veletrh - Climatización y Refrigeración MADRID 2019

Naše společnost Minib a.s. 26.2. – 1.3. se po 1. zúčastnila největšího veletrhu v oblasti HVAC ve Španělském Madridu s názvem Climatizacion & Refrigeracion (International HVAC & R Exhibition) . Hlavním cílem účasti bylo především obeznámení klientů s výhodami konvektorů, představení sortimentu Minib na španělském trhu a tím rozšíření spolupráce a oslovení architektů, projektantů a najít i instalační firmy. Vystavovali jsme konvektory na topení, ale i na chlazení, speciální konvektory a také indukční jednotku. Ve Španělsku aktivně spolupracujeme i s obchodními zástupci. Veletrh byl zameřen na španělský trh, ale také se tam zúčastnili zákazníci z jižní Ameriky. Schůzky a zpětná vazba klientů potvrzuje, že má MINIB na tomto trhu budoucnost.

29.03.2019

Speciální konvektory - NOVINKA

Podívejte se na sortiment speciálních konvektorů se širokou škálou využití jako např. v koupelnách, v soklech kuchyňských linek, ale také v komerčních prostorech.

18.03.2019

Nový katalog MINIB

Stáhněte si náš nový katalog, který obsahuje celkové produktové portfolio MINIB.

11.03.2019

MINIB Newsletter 1/2019

S radostí Vám oznamujeme, že jsme vydali náš 1. NEWSLETTER, kde najdete naše inovované produkty, novinky a dozvíte se také co pro Vás připravujeme na rok 2019/2020.

14.02.2017

Podnikatelská mise

Zúčastnili jsme se podnikatelské mise v Kazachstánu, Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Výběr jazyka